Funhall råder over i alt 4.000 m2 opvarmede haller.
En messe kan kombineres med at jeres gæster for mulighed for at prøve vores aktiviteter og dermed har I som udstiller andre trækplastre, som kunne tiltrække jeres gæster.
Vi har en stor port på 3m bred og 4m høj for indkøring af div stande mm.
Hvad er muligt
Lej alle hallerne med alle aktiviteter så alle gæster har mulighed for at prøve lidt sjov ved siden af man kigger på udstillingerne. Dette har en meget stor tiltrækningskraft på gæsterne og din virksomhed vil få et stort deltager antal. Mulighed for forskellige retter mad, fadøl, vin og vand mm.
Vi kan arrangere lækker tappas eller andet til stående servering og div. typer underholdning. Har du specifikke ønsker hører vi meget gerne fra dig.
Priser
Ring for priser, da det er meget individuelt
Eventcenteret tilbyder
Mad & drikke under din messe
Vi leverer mad fra Det “nye” madkunstner og har et stort udvalg af drikkevarer i vores bar – vi har både sodavand, vin og drinks. Du kan kigge lidt på eventcenterets menu her »
Ring og få en snak omkring din næste messe?
Ovenstående kan stykkes sammen som du ønsker det, så ring og hør nærmere hvis du ikke har fundet hvad du søger her på siden. Tlf.: 31 41 20 60.